10.03.2020.

12.3. Dan otvorenih vrata – Campus France Croatie

U četvrtak , 12. 3. 2020, od 11 h  do  18 h,  u Medijateci Francuskog instituta u Hrvatskoj (Preradoviceva 5), održati će se Dan otvorenih vrata – Campus France Croatie.

Individualna savjetovanja kao i posebne prezentacije o studiranju u Francuskoj (u 13 i 17 h) biti će organizirane za grupe učenika ili studenata, uz predhodnu najavu (zagreb@campusfrance.org).

Napominjemo da je ovo događanje namijenjeno svim učenicima i studentima zainteresiranima za studij i stručno usavršavanje u Francuskoj (neovisno o znanju francuskog jezika).

Detaljnije ovdje.