24.05.2021.

CIRTT Sveučilišta u Zagrebu organizira drugi “Morning Health Talk”

U organizaciji Centra za istraživanje, razvoj i transfer tehnologije Sveučilišta u Zagrebu kao EIT Health huba za Hrvatsku, 31. svibnja 2021. u 10 sati održat će se drugi Morning Health Talk putem ZOOM aplikacije. Cilj je događaja umreživanje značajnih dionika u području zdravstva kako bi se potaknuo razvoj lokalnoga ekosustava.

Tema drugog Morning Health Talka bit će "Poticanje inovacija u zdravstvu", a radni će jezik biti engleski.

Na događaju ćete imati priliku poslušati iskustva prof. dr. sc. Frana Borovečkog, dr. med., vezano za genomska istraživanja i uvođenje takvih naprednih metoda u dijagnostiku pacijenata. Također, svoja će iskustva iznijeti i osnivač razvojne tvrtke Vigo Health Kristaps Krafte, vezano za aplikaciju za digitalnu terapiju nakon moždanoga udara, koja je certificirana kao medicinski uređaj u Europskoj uniji.

Program događaja možete naći OVDJE.

Prijaviti se možete OVDJE.