Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

27.10.2016.

Održana sjednica Dekanske konferencije medicinskih fakulteta u Republici Hrvatskoj

U prostorima Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu dana 27. listopada 2016.g. održana je sjednica Dekanske konferencije medicinskih fakulteta u Republici Hrvatskoj kojoj su uz dekane i predstavnike fakulteta prisustvovali predstavnici Ministarstva zdravstva RH, Hrvatske liječničke komore, Hrvatskog liječničkog zbora te ravnatelji kliničkih bolničkih centara.

Na sjednici su formirani zajednički polazni stavovi za pregovore i usklađivanje sa svim relevantnim čimbenicima u sustavu zdravstva i visokog obrazovanja, a vezano za teme specijalističkog usavršavanja doktora medicine, rješavanja integriranih radnih odnosa, definiranja zajedničkih traženja prema resornim ministarstvima te koordinacije organizacije dana karijera u zdravstvenom sustavu Republike Hrvatske u 2017.g.

Ove akademske godine Dekanskom konferencijom predsjeda prof.dr.sc. Marijan Klarica, dekan Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

015-medium

007-medium