Katedre, Natječaji, Studenti
18.10.2017.

Poziv studentima medicine za prijavu na natječaj za demonstratore na Katedri za fiziologiju i imunologiju

Ovim putem pozivamo studente da se do 01. 11. 2017. prijave na natječaj za demonstratore na katedri za fiziologiju i imunologiju. Molim Vas da zamolbu s osobnim podacima (uključujući važeću e-mail adresu te broj mobitela) i ocjenu iz fiziologije i imunologije dostavite zaključno s 01. 11. 2017. na portu Hrvatskog instituta za istraživanje mozga (HIIM). Pritom morate ispuniti i zahtjev koji ćete naći kod portira HIIM-a. Zamolbe bez ispunjenog zahtjeva neće biti uvažene!

prof. dr. sc. Aleksandra Dugandžić