29.03.2023.

Digitalni inovacijski inkubator – prijave do 2.4.2023.g.

Dragi studentice i studenti,

Uskoro kreće razvoj inovacija u sklopu novog izdanja Digitalnog inovacijskog inkubatora powered by Hrvatski Telekom!

Ukoliko želite razvijati vlastita inovativna rješenja s vodećim kompanijama u regiji i istražiti mogućnosti inoviranja različitih industrija – pridružite se projektu, steknite praksu te vještine za osobni i profesionalni razvoj i osvojite do 4.500€.

Ove godine razvijati možete projekte za Hrvatski Telekom, Jamnicu, Raiffeisen banku, Studenac, Novu TV, Polikliniku Sinteza ili Školsku knjigu, a prijaviti se možete OVDJE najkasnije do 02.04.!