28.09.2021.

Dobitnici Rektorove nagrade za akademsku godinu 2020./2021.

Rektor je na prijedlog Povjerenstva za Rektorovu nagradu, koje je pregledalo studentske radove dostavljene od strane sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, nagradio ukupno 186 radova za Rektorovu nagradu u pet kategorija: 126 radova u a) kategoriji za individualni znanstveni i umjetnički rad (jedan ili dva autora), 19 u b) kategoriji za timski znanstveni i umjetnički rad (tri do deset autora), 8 u d) kategoriji za “veliki” timski znanstveni i umjetnički rad (više od deset autora), 7 u e) kategoriji za posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova i 26 u f) kategoriji za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici.

Dobitnici Rektorove nagrade za akademsku godinu 2020./2021. (unizg.hr)

Čestitamo svim dobitnicima, a posebno studenima našeg Fakulteta!!!

Rektorovu nagradu za individualni znanstveni rad dobili su:

• Zrinka Vuksan-Ćusa
  • Antonela Geber, Ayla Hadžavdić
  • Mihovil Joja
  • Lea Tomašić, Kristina Brozić
  • Iva Šimunić
  • Mateja Vujica
  • Sara Priselac

Rektorovu nagradu za timski znanstveni rad dobili su:

• Filip Anton Božinović, Emanuel Brađašević, Ema Kuhar, Tihana Kuljiš, Filip Tiljak

Rektorovu nagradu za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici dobili su:

• Ivona Ćudina, Marin Begović, Lester Toni Dobrić, Katarina Dragun, Robert Gečević, Ana Herceg, Lucija Kanižaj, Ivan Raguž
  • Tihana Kovačević, Sara Zadro, Mirta Peček, Dora Bulić, Điđi Delalić, Lara Divjak, Lorena Loje

O dodjeli priznanja Rektorove nagrade obavijestit ćemo naknadno.

Izložba postera nagrađenih radova održat će se virtualno, a upute za izradu postera bit će poslane izravno studentima.