Centri, Djelatnici, Natječaji
10.05.2019.

Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2019./2020. – programske zemlje (KA103)

Ovim putem Vas obavještavamo da je Sveučilište objavilo Erasmus+ natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja prema programskim zemljama (članicama EU i Sjevernoj Makedoniji, Islandu, Lihtenštajnu, Norveškoj, i Turskoj) s rokom 4. lipnja 2018. godine.

Putem ovog natječaja, mobilnost se može ostvariti tijekom iduće akademske godine (od 1.10.2019. do 30.9.2020.), a može biti:

1) Mobilnost za održavanje nastave (ili kombinacija održavanje nastave+stručno osposobljavanje):

–   samo za nastavno osoblje
–   mora uključivati 8 sati nastave u 5 radnih dana
–   mobilnost je moguća samo prema fakultetima/sveučilištima s kojima imamo potpisan Erasmus+ međuinstitucijski sporazum (u prilogu)

2) Mobilnost za stručno osposobljavanje:

–   za nastavno i nenastavno osoblje
–   mobilnost je moguća prema svim sveučilištima/institucijama/tvrtkama/itd. u gore navedenim zemljama.

Detalji o natječaju su na poveznici http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-sveucilisnih-djelatnika/natjecaji/.

Obrazac za prijavu mobilnosti kojeg ciljna institucija treba potpisati nalazi se u donjem dijelu stranice na poveznici pod brojevima 6., 7. ili 9. (ovisno o tipu mobilnosti).

Oznake: