Međunarodna suradnja
06.04.2022.

ERASMUS+ natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja ak. god. 2021./2022.

Obavještavamo vas da je raspisan Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 - Projekti mobilnosti unutar programskih zemalja (KA131) u ak. god. 2021./2022. za sljedeće aktivnosti u razdoblju od 4. svibnja do 30. rujna 2022.:

• podučavanje (za nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica prema partnerskim sveučilištima, više u privitku 4, str. 67 na donjoj poveznici);
  • kombinirana aktivnost podučavanja i osposobljavanja (za nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica, prema partnerskim sveučilištima, više u privitku 4, str. 67 na donjoj poveznici);
  • osposobljavanje (za nastavno i nenastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica).

Natječaj je objavljen na sveučilišnim stranicama: http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/erasmus-natjecaj-za-mobilnost-nastavnog-i-nenastavnog-osoblja-u-ak-god-20212022-programske-2/

Online prijava i fizička predaja potpune dokumentacije Sveučilištu u Zagrebu je moguća odmah po dobivanju svih potpisa (detaljnije u popisu dokumentacije).

Parcijalni rezultati za prijave zaprimljene do 15-og u mjesecu bit će objavljeni do kraja toga mjeseca (napomena: Odlazak na mobilnost u principu je moguć otprilike 10 dana nakon objave parcijalnih rezultata).

Krajnji rok za prijavu je 15. lipnja 2022. godine (online prijava do 12 sati) no moguće je ranije zatvaranje natječaja u slučaju ranije podjele svih raspoloživih financijskih sredstava.

Po prepozicijama natječaja, prijavna dokumentacija za nastavno i nenastavno osoblje je sljedeća:

1. prijavni obrazac (isprint iz online prijave)

2. obrazac za prijavu mobilnosti – sporazum o mobilnosti (Mobility Agreement): nastavni plan/plan rada koji ispunjava kandidat, a ovjerava matični fakultet/akademija, a po mogućnosti i prihvatna ustanova

3. pozivno pismo s prihvatne ustanove (prihvaća se i e-mail poziv), ako prihvatna ustanova nije mogla potpisati nastavni plan/plan rada, v. smjernice u Posebnom dijelu

4. životopis na hrvatskom ili engleskom jeziku (poželjno na Europass obrascu), najviše do 4 stranice

5. dokaz o zaposlenju na Ugovor o radu/djelu na matičnoj sastavnici – sastavnica obvezno navodi do kada traje Ugovor o radu/djelu i radno mjesto kandidata (ne slati kopiju Ugovora)

6. potpisana suglasnost dekana za odsutnost kandidata s radnoga mjesta zbog planirane mobilnosti – obrazac zatražite u Uredu za međunarodnu suradnju Medicinskog fakulteta (jasna.turkovic@mef.hr; vid.bedekovic@mef.hr)

Rok za dostavu Sporazuma o mobilnosti (Mobility Agreement, sken ili original, ispunjenog i potpisanog od strane kandidata i po mogućnosti prihvatne ustanove) Uredu za međunarodnu suradnju Medicinskog fakulteta na potpis prodekana prof. dr. sc. Boris Brkljačića je tjedan dana prije planirane predaje prijavne dokumentacije Sveučilištu u Zagrebu.