14.02.2023.

Erasmus+ Natječaj za mobilnost studenata za studijski boravak u akad. god. 2023./24.

Rok: 2. ožujka 2023. u 12 sati

Obavještavamo vas da je Sveučilište u Zagrebu objavilo natječaj “Erasmus+ Natječaj za mobilnost studenata za studijski boravak za akad. godinu 2023./24. prema programskim zemljama (KA131)”.

Potrebno je prijaviti se on-line te prijavnu dokumentaciju (u pisanom obliku) dostaviti u Urudžbeni ured Medicinskog fakulteta naslovljeno na Ured za međunarodnu suradnju, Jasna Turković, zaključno s gore navedenim rokom.

Uz kriterije objavljene u samom tekstu natječaja, dodatni kriteriji* i sustav bodovanja za odabir kandidata Medicinskog fakulteta su sljedeći:

Dosadašnje ocjenemax. 5.00 bodova
Znanje jezika zemlje domaćinamax. 5 bodova
Pismo motivacijemax. 5 bodova
Dosada neostvarena mobilnost1 bod
*Ponavljanje godineminus 4 boda
Ukupno potrebno bodova za odabir:10.00 bodova

Popis Sveučilišta prema kojima je mobilnost moguća se nalazi na sljedećem linku.

Za sve detalje oko prijave molimo studente da dobro prouče tekst natječaja. U slučaju dodatnih pitanja kontaktirajte gđu Jasnu Turković i Vida Bedekovića, Ured za međunarodnu suradnju (jasna.turkovic@mef.hr, vid.bedekovic@mef.hr; 01 4566 903).