03.03.2023.

[eSTUDENT] Prijavi se na kulinarsko natjecanje Brocoola!

Mozak voli zdravo projekt je kojeg svake godine organizira tim POPZNAN u sklopu studentske udruge eSTUDENT, a glavni cilj mu je približiti studentima zanimljivosti i aktualne teme iz svijeta znanosti.

Mozak voli zdravo projekt je tima Popularizacija znanosti te 25. ožujka organiziramo predavanje i radionice kao i, natjecanje Brocoola u sklopu istog projekta. Natjecanje je kulinarskog tipa i otvoreno je za sve studente i studentice koji se žele iskušati u svojim kulinarskim vještinama.

Potreban je jedino zdrav duh i interes za kuhanje i zdravu prehranu! Zainteresirani se mogu prijaviti od 1. do 17. ožujka putem linka