Djelatnici, Oglasna ploča, Studenti, Znanost
31.01.2019.

Poziv na aktivno sudjelovanje

Poštovani kolege,

ovim vas putem pozivamo da se aktivno uključite u obilježavanje Festivala znanosti koji će se održati od 8. do 13. travnja 2019. godine. Glavna tema ovog 17. festivala znanosti su BOJE, ali se, kao i prijašnjih godina, bavi i svim drugim znanstvenim temama koje bi mogle biti zanimljive i poučne širokoj javnosti. Većina aktivnosti u Zagrebu tradicionalno se održava u Tehničkom muzeju „Nikola Tesla“, no i ove godine možete organizirati aktivnosti na svojim Zavodima.
Ukoliko biste voljeli održati radionicu, prezentaciju ili predavanje, molimo da dostavite kratki sažetak predavanja/radionice (preporučeno ¼ kartice teksta, do maksimalno 800 znakova) i popis suradnika koji će sudjelovati u radionicama te priložite kontakt telefon i e-mail adresu predavača/voditelja radionice.

Molimo da navedeno dostavite do četvrtka, 14. veljače 2019. godine na e-mail adrese kristina.mlinac.jerkovic@mef.hr ILI vilma.dembitz@mef.hr

Veselimo se vašem sudjelovanju!

Koordinatorice Festivala znanosti za Medicinski fakultet u Zagrebu,
Vilma Dembitz i Kristina Mlinac Jerković