Alumnij
28.11.2022.

Godišnja skupština Društva bivših studenata, nastavnika i prijatelja Mef Zg – 20.12. (utorak) u 15.30 sati

Godišnja skupština Društva bivših studenata, nastavnika i prijatelja Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu (AMAMUZ – Almae Matris Alumni MedicinaeUniversitatis Zagrabiensis) održat će na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Šalata 3b, u dvorani Čačković 20. prosinca 2022. u 15.30 sati (tj. po završetku Znanstveno-nastavnog vijeća Fakulteta).

Dnevni red

1. Izvješće predsjednika, tajnika i rizničara
  2. Plan rada Društva u 2023.
  3. Najava izborne Godišnje skupštine Društva 2023.

Molim bivše studente, nastavnike i prijatelje Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, da prisustvuju skupštini.

Prof.dr.sc. Zvonko Šošić
Predsjednik Društva