Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

Znanost
06.10.2022.

Predavanje “Live fast, die young: The role of epigenetics in stress and aging” prof. Anthony Zannas-a, North Carolina University, SAD

Ovim putem imamo zadovoljstvo objaviti nastavno predavanje profesora Anthony Zannasa na Medicinskom fakultetu u Zagrebu u ponedjeljak 10.10.2022. u dvorani Wickerhauser u 16:30 sati.

Nastavno predavanje biti će na temu: Live fast, die young: The role of epigenetics in stress and aging. Pozivamo sve zainteresirane studente Medicinskog fakulteta od 1. do 6. godine da dođu na ovo predavanje i prošire svoja znanja iz područja epigenetike, psihijatrije i novih spoznaja na području stresa i starenja. Također pozivamo i zainteresirane profesore i ostale kolege liječnike na ovo predavanje kako bi stekli nova znanja, ali i ostvarili kontakte. Profesor Zannas je istaknuo veliko interesiranje za daljnju suradnju što je prilika za ostvarivanje kontakta s jednom prestižnom institucijom kao što je North Carolina University iz SAD-a!

Studenti će imati priliku sudjelovati u radionicama. Naši studenti na engleskim studijama mogu se raspitati za moguće rotacije, a otvorena je i PhD pozicija što može biti odlična prilika za naše talentirane kolege za daljnjim obrazovanjem, a jednog dana nadamo se i primjeni tih znanja u domovini.
Radi evidencije molimo Vas da se upišete na sljedeći link:

*Registracija nije obavezna, ali Vas molimo da se upišete radi lakšeg planiranja mjesta u dvorani
*Također, na linku možete pronaći dodatne informacije i PhD aplikaciju
*Naknadno ćemo na linku objaviti vrijeme i dvoranu održavanja predavanja i radionica.