01.10.2015.

Hands-on radionica: Bio-Rad Digital Droplet PCR QX200 – ddPCR System and its applications

U ime organizatora, pozivamo Vas na prezentaciju sustava i radionice „Bio-Rad Digital Droplet PCR QX200 – ddPCR System and its applications“ koji će se održati 20. i 21. listopada 2015. na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Ulaz na predavanja je slobodan dok je za hands-on radionice, zbog ograničenog broja mjesta, potrebna registracija.

Ispunjeni Registracijski obrazac (Pre-Demo Questionnaire) prima se do 13. listopada 2015. slanjem na e-mail adresu info@labena.hr. Za sudjelovanje na Hands-on radionoci, potrebno je u potpunosti ispuniti Registracijski obrazac.

Ukoliko tijekom radionice želite analizirati vlastite uzorke na Digital Droplet PCR QX200, molimo Vas da to naznačite u Registracijskom obrascu te se registrirate što ranije kako bi Vas kontaktirao aplikacijski specijalist.

Program Registracijski obrazac