Djelatnici, Studenti, Znanost
09.10.2018.

Primijenjena genomika – precizna medicina

23. listopada 2018. u dvorani Knjižnice Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti na Strossmayerovom trgu 14 u Zagrebu će se održati znanstveni sastanak: PRIMIJENJENA GENOMIKA – PRECIZNA MEDICINA. Znanstveni sastanak organiziraju Razred za prirodne znanosti Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti – Odbor za primijenjenu genomiku, Hrvatsko društvo za laboratorijsku medicinu, Hrvatsko društvo za humanu genetiku, Društvo za kliničku genetiku Hrvatske, Hrvatsko društvo za biotehnologiju i Hrvatsko društvo za biosigurnost i biozaštitu.

HAZU – PROGRAM – Primijenjena genomika – Precizna medicina

Oznake: