05.05.2021.

HelloAI RIS besplatna online škola o umjetnoj inteligenciji

Otvorene su prijave za HelloAI RIS online školu o umjetnoj inteligenciji koju organizira GE Healthcare, LEITAT tehnološki centar i KTH Kraljevski tehnološki institut u Stochkolmu, uz podršku EIT Health-a.

Škola je osmišljena radi boljeg upoznavanja njezinih sudionika s osnovama umjetne inteligencije, otkrivanja izazova i brojnih mogućnosti koje ona donosi vezano za zdravstvo.

HelloAI RIS škola je namijenjena studentima medicine, tehničkih i ekonomskih fakulteta, mladim istraživačima i zdravstvenim djelatnicima.

Program se održava tijekom 10 tjedana, od 21. lipnja do 31. kolovoza, kao kombinacija online predavanja i prezentacija s Q&A, online umrežavanja te individualnog učenja kroz module na Moodle-u. Predavanja će biti raspoređena u popodnevnim sati i tako da minimalno utječu na ljetne praznike. :-)

Prijava je moguća putem sljedeće poveznice: www.bit.ly/HelloAIapply
Dodatno, potrebno je poslati i CV na sljedeću e-adresu: helloai.online@ge.com

Rok za prijavu je 28. svibnja 2021., ali je broj mjesta ograničen, a prijave će se procesirati po redoslijedu dolaska.

Više o samom programu i postupku prijave možete saznati na službenim stranicama škole: https://helloaionline.com

Škola je besplatna za sudionike iz RIS regija u koje pripada i Hrvatska.