Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

09.12.2021.

HLK webinar: Cijepljenje protiv COVID-19 – nedoumice i najnovije spoznaje – 13.12. (pon) od 18 sati

HLK webinar o cijepljenju i trudnoći, docjepljivanju, cijepljenju djece, razlikama u kliničkoj slici oboljelih od COVID-19 cijepljenih i necijepljenih te novim sojevima novog koronavirusa održat će se u ponedjeljak, 13. prosinca 2021. od 18:00 do 19:45.

ošlo je više od 20 mjeseci od izbijanja epidemije COVID-19, cijepljeno je više od polovine ukupnog stanovništva u Republici Hrvatskoj. Međutim još su uvijek aktualna mnoga pitanja o kontraindikacijama i nuspojavama te docjepljivanju, cijepljenju djece, razlikama u kliničkoj slici oboljelih koji su cijepljeni i onih koji nisu, novim sojevima novog koronavirusa i dr.

Treba li se cijepiti 3. dozom?
Koliko je opasan novi soj – Omikron?
Koje su najnovije spoznaje o kontraindikacijama za cijepljenje i nuspojavama cijepljenja protiv COVID-19?
Cijepljenje djece - da ili ne?
Kakva su klinička iskustva s djecom oboljelom od COVID-19?
Koje su razlike u kliničkoj slici cijepljenih i necijepljenih pacijenata oboljelih od COVID-19 ?
Kakve su razlike u kliničkoj slici osoba zaraženim Delta i Omikron sojem SARS-CoV-2?
Kakva su praktična iskustva sa cijepljenjem trudnica protiv COVID-19?
Trebaju li se žene koje planiraju trudnoću cijepiti?
Kako cijepljenje utječe na umjetnu oplodnju?

Odgovore na ova, ali i druga Vaša ključna pitanja dobit ćete na webinaru u organizaciji Hrvatske liječničke komore.

Predavači na webinaru su:

• prim. dr. sc. Bernard Kaić, dr. med.
  • doc. dr. sc. Marija Santini, dr. med. i sur.
  • prof. dr. sc. Goran Tešović, dr. med.
  • prim. Boris Ujević, dr. med.

Voditeljica webinara: prof. prim. dr. sc. Lada Zibar, dr. med.

Na webinar se možete prijaviti i postaviti pitanje OVDJE najkasnije do 13. prosinca 2021. godine u 12:00 sati.

VAŽNA NAPOMENA!

Webinar se boduje za članove Hrvatske liječničke komore sa 7 bodova za slušače koji pristupe webinaru putem poveznice koju će sat vremena prije početka webinara zaprimiti na e-mail naveden pri registraciji.

Za pristupanje webinaru putem poveznice koju zaprime e-mailom, članovi HLK-a će koristiti svoje korisničke podatke kojima inače pristupaju Portalu za članove.

Ukoliko nemate korisničke podatke za pristup Portalu za članove, molimo navedite to pri registraciji.

Kako sami možete kreirati lozinku ako ju niste zaprimili ili ste ju zaboravili, upute su dostupne ovdje.