07.10.2015.

Hrvatska udruga medicinskih sestara poziva na predavanje 9.10. u 10 sati (ŠNZ Andrija Štampar)

Hrvatska udruga medicinskih sestara (HUMS) ovim putem poziva Vas na predavanje koje je namijenjeno studentima i nastavnicima medicinskih škola, dodiplomskih, diplomskih, stručnih i sveučilišnih studija sestrinstva u Republici Hrvatskoj, koje će se održati 9. listopada s početkom u 10 sati u Školi narodnog zdravlja „Andrija Štampar“, Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu.

Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani, lijepo Vas molim da potvrdu dolaska i popis sudionika pošaljete putem e-maila: hums@hums.hr.