08.09.2022.

Intervjui za pristupnike na sveučilišnom diplomskom studiju sestrinstva

OBAVIJEST O  ODRŽAVANJU DODATNE PROVJERE -  INTERVJUA ZA PRISTUPNIKE NA SVEUČILIŠNOM DIPLOMSKOM STUDIJU SESTRINSTVA

Za sve pristupnike dodatna provjera -  intervju će se održati na daljinu (on-line) u SRIJEDU 14. rujna 2022. i ČETVRTAK 15. rujna 2022. s početkom u 9:00 sati.

Detaljne upute kao i vrijeme kada ste na rasporedu za intervju primiti ćete u PETAK 09. rujna 2022. elektroničkom poštom koju ste naveli u prijavi.

Za pristup intervjuu potrebno Vam je računalo s kamerom, mikrofonom, zvučnikom i pristupom internetu ili pametni telefon sa kamerom i pristupom internetu.

Predsjednica Povjerenstva za upise u I. semestar
Sveučilišnog diplomskog studija sestrinstva:
izv.prof. dr. sc. Lana Škrgatić, dr. med.