18.02.2019.

Za predstavnike nastavnika, suradnika i zaposlenika u Fakultetskom vijeću i nastavnika u Vijeću poslijediplomskih studija za mandatno razdoblje 2019./2022.

Na temelju Odluke o raspisu izbora za predstavnike/ce nastavnika,  suradnika i zaposlenika u Fakultetskom vijeću i nastavnika/ca u Vijeću poslijediplomskih studija za mandatno razdoblje 2019./2022. god. od dana 31. siječnja 2019. godine Izborno povjerenstvo sastavilo je listu kandidata za predstavnike Fakultetskog vijeća i Vijeća poslijediplomskih studija.

Lista kandidata objavljena je na Intranet stranicama Fakulteta (Djelatnici -> Intranet -> Fakultetska vijeća -> Izbori za predstavnike nastavnika, suradnika i zaposlenika u Fakultetskom vijeću i nastavnika u Vijeću poslijediplomskih studija za mandatno razdoblje 2019./2022.)

Sukladno Statutu Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u Fakultetsko vijeće biraju se:

• a) redoviti profesori i redoviti profesori u trajnom zvanju tri predstavnika
  • b) izvanredni profesori tri predstavnika,
  • c) docenti tri predstavnika,
  • d) asistenti i poslijedoktorandi tri predstavnika,
  • e) zaposlenici jednog predstavnika.

Glasovanje se obavlja osobno na glasačkom mjestu na Šalati 3, u Staroj vijećnici, a za nastavnike i suradnike s radnim mjestom u KBC-u Zagreb i KB Dubrava na glasačkom mjestu Rebro, Studentska referada, Centar zapad (kod dvorane H. Boterri) dana 22. veljače 2019. godine u vremenu od 9,00 – 15,00 sati.

Oznake:

Izbori