07.10.2022.

Izborni predmeti za 4. godinu studija medicine

Studenti su obavezni prijaviti i odslušati TRI (3) izborna predmeta koji se dodjeljuju prema ponderiranom prosjeku.

Prijave su putem sljedeće poveznice - http://physics.mef.hr/aplikacije/.

Prijave se održavaju u DVA KRUGA.

PRVI KRUG prijava započet će danas 07.listopada  s početkom u 12,00 sati, a završit će u ponedjeljak 10. listopada u 10:00 sati. Ukoliko u PRVOM KRUGU niste dobili TRI (3) izborna predmeta, možete se prijaviti na preostale izborne predmete koji nisu popunjeni u DRUGOM KRUGU.

DRUGI KRUG prijava započet će isti dan u ponedjeljak 10. listopada ali s početkom u 12,00 sati te će završiti u utorak 11. listopada oko 12,00 sati.

Također i ove će se godine održati kongres "Croatian Student Summit 18" (CROSS), te ga možete izabrati umjesto jednog izbornog predmeta ali samo trećeg bloka nastave koja se odvija u terminu od 02.01.2023. do 20.01. 2023. Sva pitanja vezana za CROSS možete proslijediti predsjedniku ovogodišnjeg CROSSa, Dini Žujiću  (dzujic@student.mef.hr)

Ukoliko primjetite bilo kakve nepravilnosti ili poteškoće pri samoj aplikaciji biranja izbornih predmeta molim da se javite prof. Ozrenu Gamulinu na mail (ozren.gamulin@mef.hr)

Izborni predmeti prvog bloka nastave biti će upisani u studomat do 21.listopada, a svi ostali do kraja mjeseca.

Tablica održavanja izborne nastave nalazi se ispod:

Tablica Održavanja IP 4.g. 2022./2023.