20.03.2024.

Izborni predmeti za studente 3. godine studija medicine

Studenti su obavezni prijaviti i odslušati DVA(2) izborna predmeta koji se dodjeljuju prema ponderiranom prosjeku.

Prijave su putem sljedeće poveznice - http://physics.mef.hr/aplikacije/.

Prijave se održavaju u dva kruga.

PRVI KRUG prijava započet će 21. ožujka (ČETVRTAK) s početkom u 10:00 sati, a završit će u (PETAK) 22. ožujka, također u 10:00 sati.

Ukoliko u PRVOM KRUGU niste dobili DVA(2) izborna predmeta, možete se prijaviti na preostale izborne predmete koji nisu popunjeni u DRUGOM KRUGU.

DRUGI KRUG prijava započet će u PETAK 22. ožujka  ali s početkom u 12:00 sati, a završiti će u (PONEDJELJAK) 25. ožujka u 10.00 sati.

I ove godine, održavat će se kongres "Croatian Student Summit (CROSS-19)", te ga možete izabrati umjesto jednog izbornog predmeta ali samo prvog bloka nastave koja se odvija u terminu od 08.travnja do 26.travnja.

Sva pitanja vezana za CROSS možete proslijediti predsjednici ovogodišnjeg CROSS-a Lazareli Cuparić (lazarela.cuparic@student.mef.hr).

Ukoliko primijetite bilo kakve nepravilnosti ili poteškoće pri samoj aplikaciji biranja izbornih predmeta molim javiti se na mail katarina.mraz@mef.hr.

Tablica održavanja izborne nastave nalazi se ispod:

Tablica održavanja IP 3g. 2023./24.