14.03.2024.

Koncert pjevačkog zbora “Lege artis” i Komornog orkestra Sveučilišta u Zagrebu – 25.3. (ponedjeljak) u 19.45; bazilika Sv. Antuna Padovanskog

Pjevački zbor studenata Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu Lege artis drugu godinu zaredom nastupit će na Svečanostima Pasionske baštine. Koncert Via crucis nastao je u suradnji s Komornim orkestrom Sveučilišta u Zagrebu i recitatorom Robertom Kurbašom. Umjetničko vodstvo zbora potpisuje Iva Jarić Bremec, a idejno rješenje projekta i umjetničko vodstvo orkestra red. prof. art. Jože Haluza. Koncert će se održati u ponedjeljak, 25. ožujka u bazilici sv. Antuna Padovanskog (Sv. Duh 31) s početkom u 19.45 h.

Ulaz je slobodan, a ljepota studentskog muziciranja zajamčena!