29.05.2023.

Koncert Lege artis i suradnici “Acoustic/Electric” – 2. lipnja (petak) 20 sati u Maloj dvorani KD Vatroslava Lisinskog

Pjevački zbor studenata Medicinskog fakulteta u Zagrebu Lege artis i suradnici održat će će 2. lipnja 2023. godine koncert pod nazivom "ACOUSTIC/ELECTRIC" u Maloj dvorani KD Vatroslava Lisinskog.

Koncert je zamišljen kao međufakultetska suradnja pripadnika glazbene scene Sveučilišta, pa tako uz Lege artis nastupaju i Komorni orkestar Sveučilišta u Zagrebu, pod vodstvom prof. Jože Haluze, te bend Colostrum sastavljen isključivo od studentske populacije. Kontrast akustične komponente orkestra i zbora te električne rock glazbe benda ono je što ovaj koncert čini posebnim i upečatljivim.