30.11.2023.

Lege Artis – Donatorski božićni koncert za Udrugu SVE za NJU u utorak 12. prosinca 2023.g. u 19 sati; dv. Čačković

Posebni gosti na koncertu bit će Zborkinje, pjevački zbor koji djeluje u okviru Udruge, kojoj su donacije namijenjene.

Koncert će se održati u utorak 12. prosinca 2023., s početkom u 19 sati, u dvorani Čačković Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Šalata 3.

Podržite nas u namjeri da pjesmom, ali i novčanim donacijama osvijetlimo predblagdansko vrijeme nepokolebljivim članicama Udruge i njihovim budućim pothvatima.

Ulaznice se ne naplaćuju, a donaciju će biti moguće uplatiti putem koda na plakatu koji vodi do žiroračuna Udruge.