05.02.2024.

Mala škola Hrvatske lige za hipertenziju 2024.

Objavljen je raspored edukacija pod nazivom "Mala škola Hrvatske lige za hipertenziju 2024.“ koje se odvijaju u okviru programa Hrvatske lige za hipertenziju.

Raspored je dostupan na sljedećoj poveznici:

Hrvatska liga za hipertenziju - Mala škola raspored

Prijave sudjelovanja moguće su preko obrasca.

Misija Hrvatske lige za hipertenziju je povećati prosvjećenost ljudi o važnosti zdravog načina života te odgovorne brige za vlastito zdravlje. Cilj je okupiti članove stručne i znanstvene zajednice, civilno društvo, sve pravne i fizičke osobe koje žele sudjelovati u borbi protiv "svjetskoga ubojice broj 1".

Edukacije programa Male škole Hrvatske lige za hipertenziju 2024. moći ćete pratiti preko internetske platforme Zoom, a prijavnica i poveznica bit će objavljena na mrežnim stranicama Lige (https://h-liga.hr/).