20.09.2022.

Medicinska biologija – poziv demonstratorima

Pozivamo studente medicine koji su položili ispit iz Medicinske biologije i zainteresirani su za daljnje volontersko sudjelovanje u nastavi da podnesu molbe za demonstratore za ak.g. 2022/23.

Molba mora biti dostavljena što prije, a najkasnije do 23.09.2022.  u 12 sati na mail: tmartic@mef.hr sa slijedećim podacima:

1. Ime i prezime, adresa

2. Kontakt (mob. i e-mail)

3. Uspjeh na ispitu, te ime ispitivača

4. Kolegij na kojem žele biti demonstratori (studij na hrvatskom, engleskom ili oba)

Voditelj predmeta:
Prof.dr.sc. Ljiljana Šerman