Djelatnici, Studenti
17.12.2015.

Medicinski fakultet Sveučilišta u Rijeci obilježava 60. godinu djelovanja

Medicinski fakultet Sveučilišta u Rijeci 15. prosinca svečanom sjednicom Fakultetskog vijeća održanoj u Hrvatskom narodnom kazalištu “Ivan pl. Zajc” obilježio je 60. godinu svojega djelovanja. U ime našeg Fakulteta svečanoj sjednici nazočili su dekan prof. dr. sc. Marijan Klarica glavni tajnik DarkoBošnjak, dipl.iur.

Upućujemo čestitke Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci, najstarijoj sastavnici riječkoga Sveučilišta, povodom 60. obljetnice te želimo puno produktivnosti i uspjeha u svim segmentima djelovanja u budućnosti.