Djelatnici, Studenti
19.12.2016.

Novi broj Mef.hr – Prosinac 2016

“Poštovane kolegice i kolege, drage čitateljice i čitatelji,

u tematskom dijelu prosinačkog mef.hr predstavljanjem umjetničkih i sportskih angažmana naših djelatnika i studenata htjeli smo ispričati jednu lijepu priču o povezanosti medicine i umjetnosti, te medicine i sporta. U svoje i ime cijelog uredništva moram naglasiti veliku naklonost ovoj temi. Od trenutka kad smo je izabrali, s veseljem i entuzijazmom krenuli smo u skupljanje priloga iako smo bili svjesni da je nemoguće obuhvatiti i popisati sve primjere različitih interesa naših medicinara izvan onih stručnih. S druge strane, bili smo ugodno iznenađeni odazivom, zanimanjem za ovu temu i prilozima koje smo primali tijekom pripreme časopisa.”

Urednica Svjetlana Kalanj Bognar

Mef.hr – Prosinac 2016