Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

Znanost
15.10.2018.

Potpisan ugovor o projektu “Internacionalizacija visokog obrazovanja”

U petak, 12. listopada 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja RH održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava u sklopu Poziva „Internacionalizacija visokog obrazovanja“ iz Europskoga socijalnog fonda (ESF), Operativnoga programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.“.

U svrhu poboljšanja kvalitete i relevantnosti visokog obrazovanja internacionalizacijom javna i privatna visoka učilišta prijavila su projekte te će provoditi aktivnosti razvoja, uspostave i/ili izvedbe združenih studija (diplomskih i poslijediplomskih) na stranim jezicima te razvoja i/ili izvedbe studijskih i/ili obrazovnih programa, kao i modula i kolegija na stranim jezicima u području prirodnih, biotehničkih i tehničkih znanosti, biomedicine i zdravstva.

Na svečanosti su uručeni ugovori dobitnicima bespovratnih sredstava za 30 projekata u ukupnoj vrijednosti od 50.000.000,00 kuna.

U ime Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu ugovor je potpisao prof. dr. sc. Sven Seiwerth, prodekan za diplomsku nastavu.

Ugovore je dobitnicima uručila prof. dr. sc. Blaženka Divjak, ministrica znanosti i obrazovanja i ravnatelj Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, gosp. Mile Živčić.

/></p>

<div class='row'>