Znanost
19.04.2023.

“Na prvoj crti zdravlja” 3. hrvatska konferencija o zaštiti i unapređenju zdravlja hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji – 20. do 22.4. u Osijeku i Vukovaru

Od 20. do 22. travnja 2023. godine u Osijeku i Vukovaru održati će se 3. hrvatska konferencija o zaštiti i unapređenju zdravlja hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji s međunarodnim sudjelovanjem pod nazivom „Na prvoj crti zdravlja“, a u organizaciji Zagrebačkog instituta za kulturu zdravlja (ZIKZ) i Centra za palijativnu medicinu, medicinsku etiku i komunikacijske vještine (CEPAMET) Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu te nizom drugih suorganizatora, pokrovitelja  i podržavatelja.

Detaljnije o konferenciji ovdje.