09.10.2015.

Najava tečaja “Osnove palijativne medicine”

Centar za palijativnu medicinu, medicinsku etiku i komunikacijske vještine (CEPAMET) Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu ponovno organizira poslijediplomski tečaj trajnog medicinskog usavršavanja prve kategorije  pod nazivom “Osnove palijativne medicine”. Ovaj tečaj do sada je u Hrvatskoj završilo oko 280 polaznika, a zaista smo ponosni i zadovoljni što je velik broj njih već sada angažiran u multiprofesionalnim palijativnim timovima.

Obzirom na brojna aktualna zbivanja vezana uz implementaciju Strateškog plana razvoja palijativne skrbi Republike Hrvatske 2014-2016. godine, a čvrsto uvjereni da je edukacija preduvjet implementacije palijativne medicine, pozivamo Vas i druge djelatnike iz Vaših ustanova da nam se pridružite i na ovoj edukaciji.

Srdačan pozdrav,
Prof.dr.sc. Veljko Đorđević