20.04.2021.

Nastupna predavanja dr. sc. Ivana Bičanić, dr. sc. Dora Sedmak, dr. sc. Antonela Blažeković

Obavještavamo Vas da će u tijeku postupka izbora triju nastavnika u znanstveno - nastavno zvanje i na radno mjesto docenta u Katedri za anatomiju i kliničku anatomiju, u znanstvenom području Biomedicine i zdravstva, polje Temeljne medicinske znanosti, grana Anatomija, niže navedeni pristupnici održati nastupna predavanja u ponedjeljak, 26. travnja 2021. godine, s početkom u 10:00 sati, u seminarskoj dvorani u prizemlju Hrvatskog instituta za istraživanje mozga, Šalata 12.

Dr. sc. Ivana Bičanić: “Komunikacije koštanih prostora lubanje”

Dr. sc. Dora Sedmak: “Načela vaskularizacije glava i vrata”

Dr. sc. Antonela Blažeković: “Funkcionalna anatomija čeljusnog zgloba

Članovi stručnog povjerenstva: