16.03.2023.

Nastupno predavanje dr. sc. Andrija Štajduhar

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Andrija Štajduhar, u tijeku postupka izbora na znanstveno - nastavno radno mjesto docenta u Katedri za medicinsku statistiku, epidemiologiju i medicinsku informatiku, u području Biomedicine i zdravstva, polje Javno zdravstvo i zdravstvena zaštita, grana Javno zdravstvo s mjestom rada u Školi narodnog zdravlja „A. Štampar“, održati nastupno predavanje pod naslovom: "Statistika i strojno učenje".

Predavanje će se održati u ponedjeljak, 27. ožujka 2023. godine, s početkom u 17:00 sati u dvorani Elektrotehničke škole Zagreb, Konavoska 2.

Članovi stručnog povjerenstva:
- Prof. dr. sc. Mirjana Kujundžić Tiljak