12.05.2022.

Nastupno predavanje dr. sc. Anja Kafka

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Anja Kafka, u tijeku postupka izborau znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta u Katedri za medicinsku biologiju, u znanstvenom području Biomedicine i zdravstva, polje Temeljne medicinske znanosti, grana Genetika, genomika i proteomika čovjeka, održati nastupno predavanje pod naslovom: “Mutacijski i metilacijski obrazac tumorskih stanica”.

Predavanje će se održati u ponedjeljak, 23. svibnja 2022. godine, s početkom u 14:30 sati, u seminarskoj dvorani prizemlje, Hrvatskog instituta za istraživanje mozga, Šalata 12.

Članovi stručnog povjerenstva:
-Prof. dr. sc. Nives Pećina-Šlaus