07.12.2023.

Nastupno predavanje dr. sc. Darja Flegar

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Darja Flegar, u tijeku postupka izbora na znanstveno - nastavno radno mjesto docenta u Katedri za fiziologiju i imunologiju, u znanstvenom području Biomedicine i zdravstva, polje Temeljne medicinske znanosti, grana Fiziologija čovjeka, održati nastupno predavanje pod naslovom: "Cijepljenje".

Predavanje će se održati u petak, 15. prosinca 2023. godine u 11:00 sati u kompjutorskoj učionici Dekanat Medicinskog fakulteta u Zagrebu, Šalata 3, te putem zoom aplikacije putem ove poveznice.

Članovi stručnog povjerenstva:
- Prof. dr. sc. Danka Grčević