Stručne službe
28.12.2020.

Nastupno predavanje dr. sc. Doroteja Pavan-Jukić

O B A V I J E S T
Obavještavamo Vas da će dr. sc. Doroteja Pavan-Jukić, u tijeku postupka izbora u znanstveno – nastavno zvanje naslovnoga docenta u Katedri za ginekologiju i opstetriciju, u znanstvenom području Biomedicine i zdravstva, polje Kliničke medicinske znanosti, grana Ginekologija i opstetricija, održati nastupno predavanje pod naslovom: “Obrada i liječenje neplodnog para”.
Predavanje će se održati u srijedu, 13. siječnja 2021. godine, s početkom u 13:30 sati u predavaonici Sveučilišne klinike za dijabetes, endokrinologiju i bolesti metabolizma Vuk Vrhovac, KB Merkur.

Članovi stručnog povjerenstva:
– Doc. dr. sc. Željko Duić