Stručne službe
09.06.2020.

Nastupno predavanje dr. sc. Dubravka Kalinić

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Dubravka Kalinić, u tijeku postupka izbora u znanstveno – nastavno zvanje i na radno mjesto docenta u kumulativnom radnom odnosu u Katedri za psihijatriju i psihološku medicinu, u znanstvenom području Biomedicine i zdravstva, polje Kliničke medicinske znanosti, grana Psihijatrija održati nastupno predavanje pod naslovom: “Posttraumatski stresni poremećaj”.

Predavanje će se održati u srijedu, 17. lipnja 2020. godine, s početkom u 12:45 sati, Klinici za psihijatriju Vrapče, Bolnička cesta 32.

Članovi stručnog povjerenstva:

– Prof. dr. sc. Ninoslav Mimica