Oglasna ploča, Stručne službe
28.09.2015.

Nastupno predavanje dr.sc. Frane Paić

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Frane Paić, u tijeku postupka izbora u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta u Katedri za medicinsku biologiju, za znanstveno područje Biomedicine i zdravstva, polje Temeljne medicinske znanosti, grana Genetika, genomika i proteomika čovjeka, održati nastupno predavanje pod naslovom: “Genom čovjeka”.
Predavanje će se održati u petak, 02. listopada 2015. godine, s početkom u 10:00 sati, u Biološkoj dvorani, Medicinskog fakulteta u Zagrebu, Šalata 3.

Dekan:
Akademik Davor Miličić, v.r.

Dostaviti:

• Članovi stručnog povjerenstva:
    • Prof. dr. sc. Florina Bulić-Jakuš
    • Prof. dr. sc. Nives Pećina-Šlaus