09.02.2022.

Nastupno predavanje dr. sc. Ljiljana Žmak

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Ljiljana Žmak, u tijeku postupka izbora u znanstveno - nastavno zvanje i na radno mjesto docenta u kumulativnom radnom odnosu u Katedri za medicinsku mikrobiologiju i parazitologiju, u znanstvenom području Biomedicine i zdravstva, polje Kliničke medicinske znanosti, grana Medicinska mikrobiologija, održati nastupno predavanje pod naslovom: "Virusne infekcije dišnog sustava".

Predavanje će se održati u srijedu, 2. ožujka 2022. godine, s početkom u 13:30 sati u   dvorani O na Školi narodnog zdravlja “Andrija Štampar”, Rockefellerova 4.

Članovi stručnog povjerenstva:
- Prof. dr. sc. Jasmina Vraneš