Oglasna ploča, Stručne službe
01.07.2015.

Nastupno predavanje dr.sc. Marija Renić

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Marija Renić, u tijeku postupka izbora u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta u Katedri za fiziologiju i imunologiju, za znanstveno područje Biomedicine i zdravstva, polje Temeljne medicinske znanosti, grane Fiziologija čovjeka i Neuroznanost, održati nastupno predavanje pod naslovom “Autonomni živčani sustav”.

Predavanje će se održati u ponedjeljak, 06. srpnja 2015. godine, s početkom u 09:30 sati, u predavaonici Zavoda za fiziologiju, Medicinskog fakulteta u Zagrebu, Šalata 3.

Dekan
Akademik Davor Miličić, v.r.

Članovi stručnog povjerenstva:
prof. dr. sc. Hrvoje Banfić