Oglasna ploča, Stručne službe
21.09.2016.

Nastupno predavanje dr.sc. Mislav Čavka

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Mislav Čavka, u tijeku postupka izbora u znanstveno-nastavno zvanje naslovnog docenta u Katedri za socijalnu medicinu i organizaciju zdravstvene zaštite, za znanstveno područje Biomedicine i zdravstva, polje Temeljne medicinske znanosti, grana Povijest medicine i biomedicinskih znanosti, održati nastupno predavanje pod naslovom: “Paleoradiologija”.

Predavanje će se održati u utorak, 27. rujna 2016. godine, s početkom u 13:00 sati, u dvorani B na Školi narodnog zdravlja “Andrija Štampar”, Rockefellerova 4.

lanovi stručnog povjerenstva:

– Prof. dr. sc. Aida Mujkić