Oglasna ploča, Stručne službe
02.05.2017.

Nastupno predavanje dr.sc. Monika Ulamec

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Monika Ulamec, u tijeku postupka izborau znanstveno – nastavno zvanje naslovnog docenta u Katedri za patologiju, za znanstveno područje Biomedicine i zdravstva, polje Kliničke medicinske znanosti, grana Patologija,održati nastupno predavanje pod naslovom: “Tumori središnjeg živčanog sustava”.

Predavanje će se održati u ponedjeljak, 15. svibnja 2017. godine, s početkom u 12:30 sati, u predavaonici Zavoda za patologiju Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Šalata 10.

– Prof. dr. sc. Božo Krušlin
– Prof. dr. sc. Sven Seiwerth