Oglasna ploča, Stručne službe
11.10.2016.

Nastupno predavanje dr.sc. Neda Pjevač

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Neda Pjevač, u tijeku postupka izborau znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta u Katedri za medicinsku statistiku, epidemiologiju i medicinsku informatiku, za znanstveno područje Biomedicine i zdravstva, polje Javno zdravstvo i zdravstvena zaštita, grana Javno zdravstvoodržati javno nastupno predavanje pod naslovom: “Epidemiologija i prevencija uboda i ugriza morskih životinja otrovnica”.

Predavanje će se održati u ponedjeljak, 17. listopada 2016. godine, s početkom u 11:20 sati, u dvorani “B” Škole narodnog zdravlja “Andrija Štampar”, Rockefellerova 4.

Članovi stručnog povjerenstva:

– Prof. dr. sc. Mirjana Kujundžić Tiljak