17.05.2023.

Nastupno predavanje dr. sc. Nikola Habek

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Nikola Habek, u tijeku postupka izbora na znanstveno - nastavno radno mjesto docenta u Vijeću predmeta „Temelji neuroznanosti“ (50% radnog vremena) i  Katedri za fiziologiju i imunologiju (50 % radnog vremena), u području Biomedicine i zdravstva, polje Temeljne medicinske znanosti, grane Neuroznanost i Fiziologija čovjeka u Zavodu za neuroznanost i Zavodu za fiziologiju na Šalati, održati nastupno predavanje pod naslovom: “Membranski i akcijski potencijal”.

Predavanje će se održati u ponedjeljak, 22. svibnja 2023. godine, s početkom u 14:30 sati, u seminarskoj dvorani (prizemlje) Hrvatskog instituta za istraživanje mozga, Šalata 12.

Članovi stručnog povjerenstva:
- Prof. dr. sc. Aleksandra Dugandžić