20.04.2021.

Nastupno predavanje dr. sc. Radovan Vodopija

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Radovan Vodopija, u tijeku postupka izbora u naslovno znanstveno - nastavno zvanje docenta u Katedri za medicinsku statistiku, epidemiologiju i medicinsku informatiku, u znanstvenom području Biomedicine i zdravstva, polje Javno zdravstvo i zdravstvena zaštita, grana Epidemiologija, održati nastupno predavanje pod naslovom: "Stoljetni doprinos Grada Zagreba i Republike Hrvatske u globalnoj borbi protiv bjesnoće".

Predavanje će se održati u petak, 23. 4. 2021. godine, s početkom u 13:00 sati na Školi narodnog zdravlja „Andrija Štampar“ te putem zoom-a za studente kolegija Obiteljska medicina.

Članovi stručnog povjerenstva:

- Prof. dr. sc. Nataša Antoljak