Oglasna ploča, Stručne službe
18.11.2017.

Nastupno predavanje dr. sc. Tomislav Domazet-Lošo

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Tomislav Domazet-Lošo, u tijeku postupka izbora u znanstveno – nastavno zvanje naslovnog docenta za potrebe poslijediplomskog doktorskog studija neuroznanost i biomedicina i zdravstvo, u znanstvenom području Biomedicine i zdravstva, polje Temeljne medicinske znanosti, održati nastupno predavanje pod naslovom: “Evolucijska genetika”.

Predavanje će se održati u petak, 01. prosinca 2017. godine, s početkom u 10:30 sati, seminarskoj dvorani u prizemlju Hrvatskog instituta za istraživanje mozga, Šalata 12.

Članovi stručnog povjerenstva:

– Prof. dr. sc. Mario Vukšić