Djelatnici, Oglasna ploča, Stručne službe
01.12.2015.

Nastupno predavanje dr.sc. Zoran Lončar

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Zoran Lončar, u tijeku postupka izborau znanstveno-nastavno zvanje naslovnog docenta za potrebe Sveučilišnog diplomskog studija sestrinstvo u znanstvenom području Biomedicine i zdravstva, polje Kliničke medicinske znanosti,održati javno nastupno predavanje pod naslovom: “Liječenje boli u bolesnika u palijativnoj skrbi”.

Predavanje će se održati u srijedu,09. prosinca 2015. godine, s početkom u 11:00 sati,u dvorani “G/I.kat” Škole narodnog zdravlja “Andrija Štampar”, Rockefellerova 4.

D e k a n: Prof.dr.sc. Marijan Klarica,v.r.

Članovi stručnog povjerenstva:

– Prof.dr.sc. Milica Katić