31.12.2021.

Nastupno predavanje dr. sc. Zrinjka Mišak

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Zrinjka Mišak, u tijeku postupka izbora u naslovno znanstveno - nastavno zvanje docenta u Katedri za pedijatriju, u znanstvenom području Biomedicine i zdravstva, polje Kliničke medicinske znanosti, grana Pedijatrija održati nastupno predavanje pod naslovom: "Celijakija u dječjoj dobi".

Predavanje će se održati u četvrtak, 27. siječnja 2022. godine, s početkom u 12:00 sati, u dvorani I. H. Botteri, Edukacijski centar, Klinički bolnički centar Zagreb, Kišpatićeva 12.

Članovi stručnog povjerenstva:
- Prof. dr. sc. Jurica Vuković