Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

08.09.2017.

Natječaj za demonstratore na Klinici za pedijatriju u ak. godini 2017./2018.

Pozivamo studente medicine da se prijave na natječaj za izbor demonstratora u Klinici za pedijatriju, u ak.god. 2017./2018.  Uvjet koji kandidat mora zadovoljiti jest položen ispit iz pedijatrije s ocjenom odličan.

Zamolba mora sadržavati:

1. ime i prezime
  2. matični broj studenta
  3. adresa stanovanja
  4. e-mail
  5. broj mobilnog telefona
  6. ocjenu iz pedijatrije i ime ispitivača
  7. prosjek ocjena kroz sve godine studija (tri decimale)
  8. gdje bi želio biti demonstrator

Molimo Vas da potpisanu prijavu s potrebnim podatcima predate u tajništvo Klinike za pedijatriju KBC-a Zagreb, Kišpatićeva 12, Glavna zgrada, 5. kat ili

pošaljete na e-mail adresu helena.purgaric@kbc-zagreb.hr do 25.09.2017. godine do 14:00 sati. Povratna obavijest bit će poslana e-mailom.

Pročelnik Katedre:

Prof.dr.sc. Jurica Vuković